Więcej na ten temat

 • Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

  Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

 • Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

  Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

 • Tynk gipsowy - dobry a może zły wybór?

  Gips był stosowany teraz na starożytności, na antycznej Anatolii oraz Egipcie. Od zarania dziejów znajdował zastosowanie na budownictwie, architekturze sztuce. Obecnie był szeroko wykorzystywany na budownictwie na pracach remontowo-wykończeniowych. Spoiwa wyroby gipsowe są stosowane ponadto na ceramice, medycynie oraz chemii.

 • Od stycznia czeka was drożyzna na małych sklepach?

  Jeśli procedowany obecnie zakaz handlu na niedziele rzeczywiście wejdzie na życie wraz z początkiem 2018 r., zakup produktów spożywczych pierwszej potrzeby będzie możliwy jedynie na małych osiedlowych sklepach. a może ich właściciele wykorzystają brak konkurencji do podwyższenia cen?

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/12/27

Wybór zegarka damskiego

Zegarki to nie tylko przedmioty funkcjonalne, ale także pełnią one funkcje estetyczne.

Stanowią one bowiem pewien rodzaj ozdobnika osoby, która go nosi. Może być dopełnieniem stylu i ubioru, podkreślającym charakter danej osoby. Wiele pań zastanawia się, jak wybrać zegarek damski. Istnieje kilka parametrów, które należy wziąć pod uwagę. Pierwszy z nich to przede wszystkim mechanizm działania zegarka. Może być on na przykład zasilany baterią lub też nakręcany. Istnieją też inne możliwości, przykładem może być zegarek zasilany energią słoneczną. Inny aspekt, który ważny jest przy wyborze zegarka, to materiał z którego jest wykonana zarówno koperta zegarka, jak i szkiełko. Warto sięgać po materiały wysokie gatunkowo, które nie są podatne na zniszczenia. W ten sposób zakupiony zegarek będzie mógł służyć przez długie lata. Trzeba wziąć pod uwagę także aspekt wodoodporności i wodoszczelności. Jest to szczególnie ważne, gdy kobieta jest aktywna fizycznie lub też z racji wykonywanego zawodu, zegarek może być narażony na działania czynników zewnętrznych. Zegarek damski należy również dopasować indywidualnie do stylu danej kobiety. Nie należy jednak wybierać tych przesadnie ozdobnych, lepiej jest postawić na klasykę, która będzie pasować do każdej stylizacji. Wówczas można mieć pewność, że zakupiony zegarek naprawdę posłuży jako uniwersalny gadżet, a nie jedynie jako dodatek ubierany raz na jakiś czas. Zegarki mogą posiadać na przykład skórzane paski, bransoletki lub też być bogato zdobione choćby kamieniami szlachetnymi. Należy dobrze zastanowić się nad swoim stylem i wybrać najbardziej odpowiednią wersję zegarka. W tym celu warto porównywać różne oferty, by znaleźć tę najlepszą dla siebie. Zegarki damskie różnią się oczywiście ceną. Różnice te mogą być ogromne, biorąc pod uwagę jakość zegarka, markę i użyte materiały. Z tego też powodu, zegarek trzeba wybrać biorąc pod uwagę swoje możliwości finansowe. Warto jednak sięgać po te, które są nieco droższe, ale i lepsze jakościowo.
Przykładowe zegarki: https://dolinski.pl

 • Doliński Watch Service s.c.

  Plac Uniwersytecki 15B,
  50-137 Wrocław,
  tel. 71 344 60 11,
  fax: 71 342 00 64,
  kom. 513 099 321,
  sklep@dolinski.pl

  https://dolinski.pl

Okiem reportera

odzież
obuwie
buty