Więcej na ten temat

 • Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

  W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

 • Beneficjenci programu 500 plus muszą zwrócić ponad 717 tys. zł

  Ponad 717 tys. zł z tytułu nienależnie pobranych świadczeń wychowawczych muszą zwrócić beneficjenci programu 500 plus na Wielkopolsce. Główną przyczyną decyzji o zwrocie świadczenia był przekroczenie kryterium dochodowego.

 • CBOS: Ponad 50 proc. Polaków za aktywną rolą państwa na gospodarce

  Ponad połowa ankietowanych Polaków opowiada się za aktywną rolą państwa na gospodarce - wynika z badania CBOS "Rola państwa na gospodarce". Ponad 50 proc. respondentów uważa też, że nasza gospodarka na zbyt małym stopniu oparta był na kapitale krajowym.

 • Niekorzystna dla Polski analiza dotycząca Nord Stream 2

  Jest analiza unijnych prawników dotycząca budowy drugiej nitki Gazociągu Północnego, która - jak komentują dyplomaci z naszego regionu - był niekorzystna dla krajów sprzeciwiających się tej inwestycji, na tym Polski. Polskie Radio dowiedziało się nieoficjalnie, że z dokumentem poświęconym Nord Stream 2, który ma tłoczyć gaz z Rosji do Niemiec dalej do Europy, zapoznali się ambasadorowie państw członkowskich.

Dodany przez Marcin Szybilski | 2017/07/23

Wakacyjne hobby - malowanie

W zagonionym świecie nie zawsze mamy czas na rozwijanie swoich zamiłowań, zainteresowań czy hobby.

Zwyczajnie nie starcza nam czasu na wszystkie obowiązki. Okres wakacyjny jest doskonałym momentem na odświeżenie swoich zainteresowań. Szczególnie w okresie letnim płodne jest malarstwo, ponieważ zachęcają do niego nie tylko niesamowite miejskie czy też wakacyjne widoki, ale przede wszystkim pogoda i czas, który możemy spędzić na przykład pod gołym niebem. Niestety, każde niepielęgnowane hobby powoduje, że zmuszeni jesteśmy dokonać zakupu potrzebnych rzeczy. W mniejszych miejscowościach zazwyczaj jest jeden sklep plastyczny i nasze możliwości ograniczają się tylko i wyłącznie do jego asortymentu. 

W większych miastach pojawia się znowu pytanie gdzie kupić farby do szkła, tak aby nie zjeździć całego miasta na próżno. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi nam internetowy sklep z farbami, w którym kupimy nie tylko farby do szkła, ale wszystkie elementy związane z naszymi zainteresowaniami. Sklep on-line http://www.e-plastyczny.pl sprawdza się w sytuacjach, gdy naprawdę nie mamy pojęcia, gdzie zlokalizowany jest konkretny sklep, a w najbliższej okolicy nie można znaleźć żadnego pożądanego przez nas artykułu plastycznego. 

Co więcej, wiele sklepów stacjonarnych prowadzi również sklepy internetowe, po to, aby każdy zainteresowany mógł w łatwy i prosty sposób dokonać zakupu rzeczy, które faktycznie są mu potrzebne do wszelkiego rodzaju plac plastycznych. Bardzo często możliwy jest również odbiór zakupionych produktów na miejscu w sklepie, bez dodatkowych kosztów związanych z wysyłką i dostarczeniem paczki pod wskazany w zamówieniu adres.

Okiem reportera

hobby
rozrywka
plastyka
farby
malowanie