Więcej na ten temat

 • Blackout: Państwo zapłaci firmom za wyłączenie prądu

  Przedsiębiorcy nie będą teraz zmuszani do zmniejszenia zużycia energii na okresie zagrożenia blackoutem. Jednak ci, którzy dobrowolnie zadeklarują ograniczenie mocy, będą mogli liczyć na stały dopływ gotówki. Warunkiem będzie jednak wygranie aukcji.

 • Kwieciński: Mieszkanie plus priorytetem rządu na najbliższe miesiące

  Program Mieszkanie plus będzie priorytetem rządu na najbliższe miesiące - mówił na piątek minister inwestycji rozwoju Jerzy Kwieciński. Jak przyznał, dotychczas współpraca na rządzie wokół tego programu nie wyglądała najlepiej. Dodał, że rząd chce zmienić otoczenie prawne dla inwestycji.

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

Dodany przez Marcin Szybilski | 2017/07/23

Wakacyjne hobby - malowanie

W zagonionym świecie nie zawsze mamy czas na rozwijanie swoich zamiłowań, zainteresowań czy hobby.

Zwyczajnie nie starcza nam czasu na wszystkie obowiązki. Okres wakacyjny jest doskonałym momentem na odświeżenie swoich zainteresowań. Szczególnie w okresie letnim płodne jest malarstwo, ponieważ zachęcają do niego nie tylko niesamowite miejskie czy też wakacyjne widoki, ale przede wszystkim pogoda i czas, który możemy spędzić na przykład pod gołym niebem. Niestety, każde niepielęgnowane hobby powoduje, że zmuszeni jesteśmy dokonać zakupu potrzebnych rzeczy. W mniejszych miejscowościach zazwyczaj jest jeden sklep plastyczny i nasze możliwości ograniczają się tylko i wyłącznie do jego asortymentu. 

W większych miastach pojawia się znowu pytanie gdzie kupić farby do szkła, tak aby nie zjeździć całego miasta na próżno. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi nam internetowy sklep z farbami, w którym kupimy nie tylko farby do szkła, ale wszystkie elementy związane z naszymi zainteresowaniami. Sklep on-line http://www.e-plastyczny.pl sprawdza się w sytuacjach, gdy naprawdę nie mamy pojęcia, gdzie zlokalizowany jest konkretny sklep, a w najbliższej okolicy nie można znaleźć żadnego pożądanego przez nas artykułu plastycznego. 

Co więcej, wiele sklepów stacjonarnych prowadzi również sklepy internetowe, po to, aby każdy zainteresowany mógł w łatwy i prosty sposób dokonać zakupu rzeczy, które faktycznie są mu potrzebne do wszelkiego rodzaju plac plastycznych. Bardzo często możliwy jest również odbiór zakupionych produktów na miejscu w sklepie, bez dodatkowych kosztów związanych z wysyłką i dostarczeniem paczki pod wskazany w zamówieniu adres.

Okiem reportera

hobby
rozrywka
plastyka
farby
malowanie