Sport

W zdrowym ciele zdrowy duch

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, rozrywka, sport, zdrowie

W zdrowym ciele zdrowy duch

(...) zbyt trudne. Jeżeli natomiast chodzą na fitness, to samodzielnie mogą wybierać sobie rodzaj zajęć, na które będą przychodziły. Kluby przygotowując propozycje takich zajęć, starają się, aby oferta była różnorodna i żeby przypasowała jak największej ilości klientów. Bardzo ciekawym wyjściem okazują się być (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/07/13

Profesjonalne kursy na instruktora pilates

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, rozrywka, sport

Profesjonalne kursy na instruktora pilates

(...) Metoda Pilates jest treningiem opracowanym na początku XX wieku przez Niemca Josefa Humbertusa Pilatesa. Jest to system ćwiczeń fizycznych, których celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. System Pilates będący połączeniem baletu, jogi i ćwiczeń izometrycznych przyczynia się wzmocnienia różnych rodzajów grup mięśniowych, bez ich nadmiernego rozbudowania i bez odciążania kręgosłupa. Poprawia się postawa ciała, elastyczność mięśni, oddech, samopoczucie (...)

Dodany przez Marcin Szybilski | 2016/08/20

Moda na zdrowy tryb życia

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, fitness, hobby, rozrywka, ruch, sport, zdrowie

Moda na zdrowy tryb życia

(...) motywujące, poza tym w klubie fitness bardzo często dostępna jest sauna kraków, w której możemy się zrelaksować, dodatkowo wypocić, dzięki czemu nasza tkanka tłuszczowa szybciej się spala. Siłownia kraków to także idealne miejsce, aby nasza (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2016/01/11