ślub

Planowanie wesela

Skojarzone z tym artykułem: muzyka, ślub, wesele, zespół

Planowanie wesela

(...) o wiele weselsze i ciekawsze i mniej smutne. Wesele w okolicach Lublina to bardzo dobry pomysł. Jeżeli zdecydujecie się na urządzenie ślubu oraz wesela właśnie w tamtych okolicach, to oznacza, że podjęliście bardzo dobrą decyzję. Zaplanowanie wszystkiego, aby udało się, aby wszyscy byli zadowoleni, to naprawdę duże wyzwanie. Czasem wszystko planuje się dwa, a nawet trzy lata. Znaleźć dobrą (...)

Dodany przez Jagna Koczan | 2017/09/26

Przepis na udane wesele

Skojarzone z tym artykułem: muzyka, ślub, wesele, zespół, zespół weselny

Przepis na udane wesele

(...) przychodzi moment na nie mniej ważną część, czyli wesele. Wiele emocji budzi wybór sali, gdzie pod uwagę musimy wziąć lokalizację, rozmiar, względy estetyczne oraz finansowe. Jednak nawet najpiękniejsze miejsce, nie zapewni naszym gościom szampańskiej zabawy do rana. O przebiegu wesela decyduje wybrany przez nas zespół muzyczny, który powinien zachęcać gości do zabawy i oferować repertuar, który (...)

Dodany przez Jagna Koczan | 2017/08/28

Zatrzymanie chwili

Skojarzone z tym artykułem: chrzest, czas wolny, fotografia, hobby, rozrywka, ślub

Zatrzymanie chwili

(...) Każdy z nas niejednokrotnie w życiu odczuwa pragnienia zachowania najpiękniejszych chwil na nieco dłużej. Jest to związane bezpośrednio z ulotnością momentów, a szczególnie z ucieczką czasu pozornie szybszą, w sytuacji chwil miłych, kiedy czujemy się błogo i komfortowo. Jednocześnie chwile, które nie są dla nas przyjemne, a wręcz (...)

Dodany przez Jagna Koczan | 2016/01/01