Rozrywka

Fotografie rodzinne

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, rozrywka

Fotografie rodzinne

(...) Fotoksiążki to dzisiaj jeden z ciekawszych pomysłów na prezent. W czasach gdy codziennie robimy kilkanaście do kilkudziesięciu zdjęć najdrobniejszych wydarzeń, jak posiłek, strój dnia, czy kubek kawy, takie pamiątki z jednej strony tracą na wartości, z drugiej - jeśli wybierzemy najlepsze zdjęcia, z wydarzeń, które naprawdę chcemy wspominać - są bardzo dobrym sposobem na zachowanie pamięci o udanych wakacjach, spotkaniach z rodziną, czy znajomymi.Fotoalbumy (zobacz jak wyglądają na to dzisiaj z jednej strony przeszłość, w końcu mamy ramki cyfrowe i zupełnie inaczej przechowujemy dzisiaj zdjęcia, jednak fotoksiążki wciąż wiele osób chce posiadać i uznaje to za najlepszy sposób (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/09/12

Odmierzać czas z tanimi i dobrymi zegarkami

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, elektronika, hobby, rozrywka, zabawki, zegarki

Odmierzać czas z tanimi i dobrymi zegarkami

(...) spodoba czy nie. Stylowy i tani zegarek dla chłopca można dostać praktycznie wszędzie, na każdym stoisku w większych centrach handlowych, które ma artykuły dla dzieci. Sam mam takie centrum i wiem, że takie zegarki tam bym właśnie znalazł. Jasne, że można wydać ogromną kwotę na taki (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/08/28

Muzyka na weselu

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, muzyka, rozrywka

Muzyka na weselu

(...) Chcąc zorganizować wspaniałe i niezapomniane wesele powinniśmy zadbać o wiele elementów, które koniecznie muszą składać się w jedną, w pełni spójną całość. Poza wszelkimi kwestiami związanymi z wyborem kościoła, sukni, odpowiedniej fryzury, sali, a także cateringu, bardzo ważny jest zespół muzyczny na wesele. Redakcja naszego portalu może polecić kilka bardzo ciekawych repertuarowo zespołów weselnych, m.in. Nicky, Zespół Muzyczny OM, Los Diablos czy Kapela Grochowska. (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/08/02

Wakacyjne hobby - malowanie

Skojarzone z tym artykułem: farby, hobby, malowanie, plastyka, rozrywka

Wakacyjne hobby - malowanie

(...) W zagonionym świecie nie zawsze mamy czas na rozwijanie swoich zamiłowań, zainteresowań czy hobby. Zwyczajnie nie starcza nam czasu na wszystkie obowiązki. Okres wakacyjny jest doskonałym momentem na odświeżenie swoich zainteresowań. Szczególnie w okresie letnim płodne jest malarstwo, ponieważ zachęcają do niego nie tylko (...)

Dodany przez Marcin Szybilski | 2017/07/23

W zdrowym ciele zdrowy duch

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, rozrywka, sport, zdrowie

W zdrowym ciele zdrowy duch

(...) Wbrew pozorom siłownie nie są przeznaczone dla osób, które chcą jedynie poprawić wygląd swoich mięśni. Siłownia to doskonała okazja do zgubienia zbędnych kilogramów. Nie da się jednak ukryć, że kobiety wolą uczęszczać na fitness [$miasto], bowiem wykonywanie ćwiczeń ze sztangielkami czy sztangami wydaje im się (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/07/13

Impreza firmowa i wyjazd integracyjny w jednym

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka

Impreza firmowa i wyjazd integracyjny w jednym

(...) Zorganizowanie imprezy z grupą znajomych to zwykle nietrudna i dość przyjemna sprawa. Wszystko wygląda jednak nieco inaczej, gdy w grę wchodzą eventy firmowe. Z uwagi na większą liczbę osób, trudniej jest wszystko przygotować. Do tego dochodzi kwestia preferencji uczestników – jest to przecież grupa zupełnie różnych ludzi (często nawet niezbyt dobrze się znających) o całkiem innych upodobaniach i potrzebach. Często więc w takiej (...)

Dodany przez Marcin Szybilski | 2017/03/13

Dobra impreza dla pracowników

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, rozrywka

Dobra impreza dla pracowników

(...) Każdy właściciel firmy wie, że o pracowników trzeba dbać. Bo zadowolony pracownik to taki, który też lepiej pracuje i efektywniej wykonuje swoje obowiązki. Jednym ze sposobów na podziękowanie firmowej ekipie za oddanie i ich ciężką pracę jest urządzenie imprezy. Jednak jak zorganizować udany event? Warto zadbać o kilka spraw. Przede wszystkim często lepiej powierzyć to zadanie firmie zewnętrznej, która wie, na czym polega efektywna organizacja imprez firmowych. W ten sposób na pewno uda się zadbać o to, by każdy był zadowolony. Miłym gestem jest umożliwienie pracownikom zabrania na wydarzenie (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/01/29

Profesjonalne kursy na instruktora pilates

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, rozrywka, sport

Profesjonalne kursy na instruktora pilates

(...) uczestników do samodzielnego prowadzenia zajęć zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Pod opieką wykwalifikowanych instruktorów zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie. Będziesz mógł w profesjonalny sposób układać i planować treningi, uczyć świadomej pracy nad ciałem i przeciwdziałać kontuzjom na zajęciach. Metoda Pilates może być również stosowana w zajęciach korekcyjnych dzieci, bardzo często jej elementy do swoich zajęć wprowadzają (...)

Dodany przez Marcin Szybilski | 2016/08/20

Moda na zdrowy tryb życia

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, fitness, hobby, rozrywka, ruch, sport, zdrowie

Moda na zdrowy tryb życia

(...) jeśli zmieniamy swoje życie ,chcemy stracić zbędne kilogramy to musimy być wytrwali i nie oddawać się. Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska na swoich blogach potrafią zmotywować do działania, to jest klucz do sukcesu w momencie, gdy chcemy (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2016/01/11

Zatrzymanie chwili

Skojarzone z tym artykułem: chrzest, czas wolny, fotografia, hobby, rozrywka, ślub

Zatrzymanie chwili

(...) zwieńczenie tak ważnego dla młodej pary dnia. Równie rozchwytywany jest bez wątpienia fotograf na chrzest, który relacjonuje pierwsze ważne wydarzenie w życiu małego dziecka.Otwock jest jednym z miast, które dysponuje specjalistami z obu tych dziedzin, dzięki obecności profesjonalnych salonów fotograficznych. Zamówienie usługi (...)

Dodany przez Jagna Koczan | 2016/01/01

Spersonalizowana fotoksiążka ślubna

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, rozrywka

Spersonalizowana fotoksiążka ślubna

(...) Zwykle wesele i ślub kojarzą się z mnóstwem prezentów dla młodej pary. A co mogą podarować zaproszonym na ceremonię gościom sami świeżo upieczeni małżonkowie? Oczywiście odpowiedź jest tylko jedna - piękny album ze ślubnymi fotografiami! Wszyscy wprost uwielbiamy wspominać najważniejsze oraz najpiękniejsze chwile - wydarzenia z naszego życia, jak też z życia naszych bliskich. Warto podzielić się weselnymi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi, (...)

Dodany przez Marcin Szybilski | 2015/04/27