Więcej na ten temat

 • Sondaż: Większość Szwajcarów przeciwna zniesieniu abonamentu rtv

  59 proc. Szwajcarów nie chce zniesienia obowiązkowego abonamentu radiowo-telewizyjnego, o czym zadecydować ma wyznaczone na 4 marca referendum - poinformowały na piątek szwajcarskie media powołując się na wyniki sondażu koncernu prasowego Tamedia.

 • Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

  Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

 • Elektrownia jądrowa będzie budowana

  Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

 • Czerwińska ministrem finansów. Emilewicz ministrem przedsiębiorczości technologii

  We wtorek prezydent powołał Teresę Tatianę Czerwińską na stanowisko ministra finansów. Od 7 czerwca 2017 r. Czerwińska pełniła funkcję podsekretarza stanu na Ministerstwie Finansów. Nowa minister urodziła się na 1974 roku na Dyneburgu na Łotwie (wtedy ZSRR).

Dodany przez Jagna Koczan | 2018/02/06

Rodzina na swoim

Wielu z nas marzy o własnym lokum.

Dlaczego więc nie wziąć kredytu i nie kupić mieszkania, domu czy innego rodzaju obiektu mieszkalnego? Przecież to takie proste! Niektóre osoby popełniają błąd myśląc właśnie w ten sposób. 
Dlaczego jest ich tak ogromna ilość?
Nigdy się nie dowiemy. Istnieje wiele badań marketingowych dotyczących tego typu postępowania. Na przykład czynnikiem kierującym wielu osobników płci męskiej jest chęć zaimponowania partnerce. Ulegają oni wpływowi dzieci, żon i kochanek. Jak więc poradzić sobie z narastającymi kosztami? Trzeba poznajdować producentów różnorodnych sprzętów domowych oferujących jak najniższe ceny. Jeśli już kupujemy drogie mieszkanie, bierzemy na nie kredyt, to chociaż niech producent drzwi wewnętrznych dostępnych tutaj oferuje przystępne ceny. 
Dobrze jest też zamontować tanie okna i rolety do domu. Jak więc wywiązać się z tego, że obiecaliśmy żonie ładne drzwi wewnętrzne, dzieciom nowe rolety do domu, synkowi psa a córce kucyka? Jest to bardzo trudne i niekiedy prowadzi do depresji a nawet uciekania się do niestandardowych form pożyczania pieniędzy. Dom nie powinien być czynnikiem powodującym chęć wykazania się. 
Powinien to być azyl dzięki któremu jest nam przyjemnie, gdzie odpoczywamy po trudach dnia codziennego, gdzie możemy skupić się na życiu rodzinnym ale również na rozwijaniu swojej kariery zawodowej. Nie ma po co zastanawiać się nad tym co posiadają inni czy brać przykład z tych bardziej zamożnych. 
Najlepiej skupić się na sobie i w ten sposób dążyć do wyznaczonych sobie celów. Rodzina jest bardzo ważna, to samo jeśli chodzi o mieszkanie. Nie dajmy się więc zwariować i pomyślmy czasem o tym co dla nas jest najlepsze. czyli o moskitierach dostępnych na stronie http://www.mikola.pl/moskitiery.html

Okiem reportera

producent drzwi
drzwi wewnętrzne
rolety do domu