Więcej na ten temat

 • Tynk gipsowy - dobry a może zły wybór?

  Gips był stosowany teraz na starożytności, na antycznej Anatolii oraz Egipcie. Od zarania dziejów znajdował zastosowanie na budownictwie, architekturze sztuce. Obecnie był szeroko wykorzystywany na budownictwie na pracach remontowo-wykończeniowych. Spoiwa wyroby gipsowe są stosowane ponadto na ceramice, medycynie oraz chemii.

 • Od stycznia czeka was drożyzna na małych sklepach?

  Jeśli procedowany obecnie zakaz handlu na niedziele rzeczywiście wejdzie na życie wraz z początkiem 2018 r., zakup produktów spożywczych pierwszej potrzeby będzie możliwy jedynie na małych osiedlowych sklepach. a może ich właściciele wykorzystają brak konkurencji do podwyższenia cen?

 • Innowacje pomogą wskoczyć gospodarce do wyższej ligi

  Kluczowym wyzwaniem był dziś zaspokojenie rosnących aspiracji społeczeństwa mierzonych poziomem dobrobytu. Potrzebna był i lepsza współpraca między nauką a biznesem - uznali uczestnicy debaty "Centralny Okręg Przemysłowy. na kierunku innowacyjnej gospodarki na Polsce", która odbyła się na Stalowej Woli z okazji 80-lecia COP.

 • Glapiński: na przyszłym roku wzrost gospodarki niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity

  W przyszłym roku wzrost gospodarki będzie niższy niż na obecnym, lecz przyzwoity, blisko naturalnej stopy wzrostu między 3,5-4 proc. - mówił na środę na konferencji prasowej po posiedzeniu RPP prezes NBP Adam Glapiński.

Dodany przez Jagna Koczan | 2017/08/28

Przepis na udane wesele

Organizacja przyjęcia weselnego nie jest prostym zadaniem.

Ślub to najważniejszy dzień w naszym życiu, dlatego chcemy by był perfekcyjny. Na parę młodą spada więc wiele decyzji, które mają zapewnić gościom niezapomnianą zabawę. Od tego jakie miejsce i atrakcje wybierzemy, zależy czy przyjęcie będzie można zaliczyć do udanych, czy raczej niezbyt ciekawych. Po zaplanowaniu całej ceremonii zaślubin, przychodzi moment na nie mniej ważną część, czyli wesele. Wiele emocji budzi wybór sali, gdzie pod uwagę musimy wziąć lokalizację, rozmiar, względy estetyczne oraz finansowe. 
Jednak nawet najpiękniejsze miejsce, nie zapewni naszym gościom szampańskiej zabawy do rana. O przebiegu wesela decyduje wybrany przez nas zespół muzyczny, który powinien zachęcać gości do zabawy i oferować repertuar, który spodoba się wszystkim obecnym, bez względu na wiek. Na rynku działa wiele zespołów, dlatego z pewnością znajdziemy ten odpowiedni dla nas. Warto opierać się na rekomendacjach znajomych lub przesłuchać materiały zamieszczane w sieci przez konkretne zespoły.  
Czym odznacza się idealny zespół weselny?
Z pewnością pozytywną energią i aktywnym zachęcaniem do zabawy. Muzycy wchodzący w interakcje z gośćmi są o wiele milej wspominani, niż stojący sztywno na scenie i czekający na koniec przyjęcia. Doświadczony zespół na wesele wie, w jaki sposób rozładować napiętą atmosferę na początku zabawy lub ponownie nakłonić gości do tańca, gdy zmęczenie bierze górę. Odpowiedni dobór muzyki jest w stanie zdziałać cuda i zachęcić do pojawienia się na parkiecie, nawet mało rozrywkowych członków rodziny. Jeżeli chcemy aby nasze przyjęcie weselne było miło wspominane przez naszą rodzinę i przyjaciół, powinniśmy w pierwszej kolejności zatroszczyć się o odpowiedni zespół muzyczny. Wszystkie inne elementy, takie jak dekoracje czy menu, są tylko dodatkiem. W spotkaniach rodzinnych najbardziej liczy się atmosfera i towarzystwo, z którym może bawić się do białego rana.
Wybierz sprawdzony zespół weselny Avis

Okiem reportera

zespół
muzyka
wesele
zespół weselny
ślub