Więcej na ten temat

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

Dodany przez Jagna Koczan | 2017/08/28

Przepis na udane wesele

Organizacja przyjęcia weselnego nie jest prostym zadaniem.

Ślub to najważniejszy dzień w naszym życiu, dlatego chcemy by był perfekcyjny. Na parę młodą spada więc wiele decyzji, które mają zapewnić gościom niezapomnianą zabawę. Od tego jakie miejsce i atrakcje wybierzemy, zależy czy przyjęcie będzie można zaliczyć do udanych, czy raczej niezbyt ciekawych. Po zaplanowaniu całej ceremonii zaślubin, przychodzi moment na nie mniej ważną część, czyli wesele. Wiele emocji budzi wybór sali, gdzie pod uwagę musimy wziąć lokalizację, rozmiar, względy estetyczne oraz finansowe. 
Jednak nawet najpiękniejsze miejsce, nie zapewni naszym gościom szampańskiej zabawy do rana. O przebiegu wesela decyduje wybrany przez nas zespół muzyczny, który powinien zachęcać gości do zabawy i oferować repertuar, który spodoba się wszystkim obecnym, bez względu na wiek. Na rynku działa wiele zespołów, dlatego z pewnością znajdziemy ten odpowiedni dla nas. Warto opierać się na rekomendacjach znajomych lub przesłuchać materiały zamieszczane w sieci przez konkretne zespoły.  
Czym odznacza się idealny zespół weselny?
Z pewnością pozytywną energią i aktywnym zachęcaniem do zabawy. Muzycy wchodzący w interakcje z gośćmi są o wiele milej wspominani, niż stojący sztywno na scenie i czekający na koniec przyjęcia. Doświadczony zespół na wesele wie, w jaki sposób rozładować napiętą atmosferę na początku zabawy lub ponownie nakłonić gości do tańca, gdy zmęczenie bierze górę. Odpowiedni dobór muzyki jest w stanie zdziałać cuda i zachęcić do pojawienia się na parkiecie, nawet mało rozrywkowych członków rodziny. Jeżeli chcemy aby nasze przyjęcie weselne było miło wspominane przez naszą rodzinę i przyjaciół, powinniśmy w pierwszej kolejności zatroszczyć się o odpowiedni zespół muzyczny. Wszystkie inne elementy, takie jak dekoracje czy menu, są tylko dodatkiem. W spotkaniach rodzinnych najbardziej liczy się atmosfera i towarzystwo, z którym może bawić się do białego rana.
Wybierz sprawdzony zespół weselny Avis

Okiem reportera

zespół
muzyka
wesele
zespół weselny
ślub