Więcej na ten temat

 • Sondaż: Większość Szwajcarów przeciwna zniesieniu abonamentu rtv

  59 proc. Szwajcarów nie chce zniesienia obowiązkowego abonamentu radiowo-telewizyjnego, o czym zadecydować ma wyznaczone na 4 marca referendum - poinformowały na piątek szwajcarskie media powołując się na wyniki sondażu koncernu prasowego Tamedia.

 • Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

  Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

 • Elektrownia jądrowa będzie budowana

  Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

 • Czerwińska ministrem finansów. Emilewicz ministrem przedsiębiorczości technologii

  We wtorek prezydent powołał Teresę Tatianę Czerwińską na stanowisko ministra finansów. Od 7 czerwca 2017 r. Czerwińska pełniła funkcję podsekretarza stanu na Ministerstwie Finansów. Nowa minister urodziła się na 1974 roku na Dyneburgu na Łotwie (wtedy ZSRR).

Dodany przez Marcin Szybilski | 2017/08/29

Precyzyjne Zegarki

W dobie nowoczesnych technologii zegarki stały się dodatkowym gadżetem, który świadczy o naszym guście.

Każdy zegarek powinien być dopasowany do naszego ubioru. Najlepsze zegarki możemy bez kłopotu zakupić za pośrednictwem sprawdzonych sklepów internetowych. Co więcej w sieci możemy kupić wszystko taniej, dzięki czemu szybciej znajdziemy dopasowany zegarek sportowy wyposażony w stoper oraz inne tryby, które możemy wykorzystać.
Oczywiście, nie możemy zapomnieć o podświetlanym wyświetlaczu LCD, który umożliwiał, by nam widzenie godziny w porach wieczornych. Oprócz tego możemy także kupić zegarek kwarcowy, który zasilany jest energią pochodzącą z baterii. Tego typu zegarki męskie są przede wszystkim odporne na wstrząsy. Urządzenia są także mniej awaryjne niż inne rodzaje zegarków. Nawet, jeśli dojdzie do jakiś uszkodzeń, to są one bardzo proste w naprawie.
Jednak, aby mechanizm działał prawidłowo, to musimy regularnie wymieniać baterie. Jeśli, jednak podobają nam się ładniejsze rozwiązania, to zawsze możemy postawić na zegarek chronometry. Są, to wysokiej klasy zegarki damskie. Ich zaletą jest to, że są one bardzo precyzyjne, przez co odmierzają one czas z właściwa dokładnością. Oryginalne zegarki posiadają certyfikaty potwierdzające oryginalność zastosowanych rozwiązań. 
Szukasz dobrych zegarków? Zajrzyj na https://www.techtime.pl
Certyfikat utwierdza nas także w przekonaniu, że mechanizm jest dokładny. W internecie możemy kupić jeszcze inne rodzaje zegarków wystarczy, tylko że wejdziemy na określoną stronę internetową, a następnie zamówimy coś, co nas zainteresuje.

Okiem reportera

zegarki damskie
zegarki męskie
zegarek sportowy