Więcej na ten temat

 • Akcje Poczty Polskiej, PKP PERN-u nie będą wystawione na sprzedaż?

  Poczta Polska, PERN Polskie Koleje Państwowe trafią na listę spółek, których akcje nie będą mogły podlegać zbyciu przez Skarb Państwa - zakłada projekt nowelizacji ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym. Projekt zmienia i m.in. zasady wynagradzania członków Rady ds. spółek.

 • Exatel rozbuduje największą sieć światłowodową państwa

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Administracji przedłużyło z końcem września zawartą 3 lata temu z firmą Exatel umowę na operowanie siecią OST 112, do której podpięte są kluczowe dla Polaków systemy bezpieczeństwa, m.in. numer alarmowy 112.

 • Polska liderem na produkcji owocowo-warzywnej

  Polska był szóstym, pod względem wartości, producentem owoców warzyw na UE-28. Jednak z uwagi na znaczny udział owoców warzyw kierowanych do przetwórstwa, zajmuje także czołowe miejsce na produkcji przetworów owocowo-warzywnych - wynika z najnowszego raportu PKO Banku Polskiego.

 • Bez porozumienia płacowego na Tesco

  Związek zawodowy Solidarność Tesco Polska nie doszły do porozumienia na sprawie wynagrodzeń na roku finansowym 2017. Strony wyczerpały wszystkie etapy poprzedzające strajk.

Dodany przez Jagna Koczan | 2017/09/26

Planowanie wesela

Planowanie wesela to dopiero nie lada wyzwanie.

Jeżeli jest to przed Wami, to należy Wam chyba w pierwszej kolejności złożyć gratulacje. W końcu ślub oraz wesele to wielka zmiana w Waszym życiu. Przede wszystkim jednak oznacza to, ze w końcu znaleźliście tą jedyną wymarzoną osobę, z którą spędzicie wszystkie swoje dni, do końca życia. 
Czekają Was same radosne chwile, bo życie w parze jest o wiele weselsze i ciekawsze i mniej smutne. Wesele w okolicach Lublina to bardzo dobry pomysł. Jeżeli zdecydujecie się na urządzenie ślubu oraz wesela właśnie w tamtych okolicach, to oznacza, że podjęliście bardzo dobrą decyzję. Zaplanowanie wszystkiego, aby udało się, aby wszyscy byli zadowoleni, to naprawdę duże wyzwanie. Czasem wszystko planuje się dwa, a nawet trzy lata. Znaleźć dobrą salę, wybrać menu, kościół, fotograf, jedzenie, ubrania oraz tysiąc innych rzeczy, które jeszcze pojawiają się po drodze. Nie ma tego mało, jednak jeżeli ktoś jest dobrze zorganizowany, to na pewno podoła tak wielkiemu wyzwaniu. Nawet jeżeli chodzi o dobór muzyki na Waszą zabawę to możemy doradzić zespół Szafir
Zespół muzyczny z Lublina chętnie na pewno zagra u Was na sali i będzie zapewniał Wam najlepszą rozrywkę do białego rana. Utwory, które zabrzmią podczas tańców na pewno przypadną Wam do gustu i parkiet będzie pełny. Goście nie będą wiedzieli kiedy mają iść odpoczywać, bo ciągle będą leciały doskonałe przeboje, znane Wam już z innych zabaw weselnych. Do tego prowadzenie całej zabawy na pewno Wam się spodoba. W Lublinie na pewno zorganizujecie niezapomnianą zabawę.

Okiem reportera

zespół
muzyka
ślub
wesele