Więcej na ten temat

 • Sondaż: Większość Szwajcarów przeciwna zniesieniu abonamentu rtv

  59 proc. Szwajcarów nie chce zniesienia obowiązkowego abonamentu radiowo-telewizyjnego, o czym zadecydować ma wyznaczone na 4 marca referendum - poinformowały na piątek szwajcarskie media powołując się na wyniki sondażu koncernu prasowego Tamedia.

 • Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

  Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

 • Elektrownia jądrowa będzie budowana

  Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

 • Czerwińska ministrem finansów. Emilewicz ministrem przedsiębiorczości technologii

  We wtorek prezydent powołał Teresę Tatianę Czerwińską na stanowisko ministra finansów. Od 7 czerwca 2017 r. Czerwińska pełniła funkcję podsekretarza stanu na Ministerstwie Finansów. Nowa minister urodziła się na 1974 roku na Dyneburgu na Łotwie (wtedy ZSRR).

Dodany przez Jagna Koczan | 2017/09/26

Planowanie wesela

Planowanie wesela to dopiero nie lada wyzwanie.

Jeżeli jest to przed Wami, to należy Wam chyba w pierwszej kolejności złożyć gratulacje. W końcu ślub oraz wesele to wielka zmiana w Waszym życiu. Przede wszystkim jednak oznacza to, ze w końcu znaleźliście tą jedyną wymarzoną osobę, z którą spędzicie wszystkie swoje dni, do końca życia. 
Czekają Was same radosne chwile, bo życie w parze jest o wiele weselsze i ciekawsze i mniej smutne. Wesele w okolicach Lublina to bardzo dobry pomysł. Jeżeli zdecydujecie się na urządzenie ślubu oraz wesela właśnie w tamtych okolicach, to oznacza, że podjęliście bardzo dobrą decyzję. Zaplanowanie wszystkiego, aby udało się, aby wszyscy byli zadowoleni, to naprawdę duże wyzwanie. Czasem wszystko planuje się dwa, a nawet trzy lata. Znaleźć dobrą salę, wybrać menu, kościół, fotograf, jedzenie, ubrania oraz tysiąc innych rzeczy, które jeszcze pojawiają się po drodze. Nie ma tego mało, jednak jeżeli ktoś jest dobrze zorganizowany, to na pewno podoła tak wielkiemu wyzwaniu. Nawet jeżeli chodzi o dobór muzyki na Waszą zabawę to możemy doradzić zespół Szafir
Zespół muzyczny z Lublina chętnie na pewno zagra u Was na sali i będzie zapewniał Wam najlepszą rozrywkę do białego rana. Utwory, które zabrzmią podczas tańców na pewno przypadną Wam do gustu i parkiet będzie pełny. Goście nie będą wiedzieli kiedy mają iść odpoczywać, bo ciągle będą leciały doskonałe przeboje, znane Wam już z innych zabaw weselnych. Do tego prowadzenie całej zabawy na pewno Wam się spodoba. W Lublinie na pewno zorganizujecie niezapomnianą zabawę.

Okiem reportera

zespół
muzyka
ślub
wesele