Więcej na ten temat

 • Beneficjenci programu 500 plus muszą zwrócić ponad 717 tys. zł

  Ponad 717 tys. zł z tytułu nienależnie pobranych świadczeń wychowawczych muszą zwrócić beneficjenci programu 500 plus na Wielkopolsce. Główną przyczyną decyzji o zwrocie świadczenia był przekroczenie kryterium dochodowego.

 • CBOS: Ponad 50 proc. Polaków za aktywną rolą państwa na gospodarce

  Ponad połowa ankietowanych Polaków opowiada się za aktywną rolą państwa na gospodarce - wynika z badania CBOS "Rola państwa na gospodarce". Ponad 50 proc. respondentów uważa też, że nasza gospodarka na zbyt małym stopniu oparta był na kapitale krajowym.

 • Niekorzystna dla Polski analiza dotycząca Nord Stream 2

  Jest analiza unijnych prawników dotycząca budowy drugiej nitki Gazociągu Północnego, która - jak komentują dyplomaci z naszego regionu - był niekorzystna dla krajów sprzeciwiających się tej inwestycji, na tym Polski. Polskie Radio dowiedziało się nieoficjalnie, że z dokumentem poświęconym Nord Stream 2, który ma tłoczyć gaz z Rosji do Niemiec dalej do Europy, zapoznali się ambasadorowie państw członkowskich.

 • Firma Pirelli, wyceniana na 6,5 mld euro, na czwartek wraca na giełdę

  Włoska firma oponiarska Pirelli wyceniła ofertę publiczną swych akacji na 6,5 euro za sztukę, co oznacza wartość firmy na poziomie 6,5 mld euro - podała agencja AP. Włoski producent od czwartku będzie znów notowany na mediolańskiej giełdzie.

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/07/24

Organizowanie eventów w Warszawie

Potrzebujesz zorganizować ciekawy i udany event, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Nie masz czasu załatwiać wszystkich spraw organizacyjnych i formalności z tym związanych? Idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie skorzystanie z usług, jakie oferuje firma eventowa.


Jest to agencja, której specjalnością jest organizowanie wszelkiego rodzaju wydarzeń, imprez oraz spotkań. Skorzystanie z usług tego typu firmy stanowi gwarancję, że twój event przebiegnie w sposób sprawny i należycie zorganizowany. Doskonale funkcjonująca agencja eventowa z Warszawy nie boi się żadnych wyzwań i jest gotowa sprostać wymaganiom każdego klienta - nawet najbardziej wymagającego. Wystarczy, że przedstawisz pracownikom swoje oczekiwania i od tego momentu nie musisz już o nic więcej się martwić. 


Ostatnimi czasy organizacja eventów w Warszawie jest bardzo modną praktyką, z której korzystają zarówno zarządy korporacji, mniejsi przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Firmy eventowe perfekcyjnie orientują się w tym, co obecnie jest popularne oraz wiedzą w jaki sposób przeprowadzić event, żeby wszyscy uczestnicy wrócili do domu z uśmiechami na twarzach. Nie czekaj, tylko już dziś zdecyduj się skorzystać z usług warszawskiej agencji eventowej, żeby mieć pewność, że twoje wydarzenie będzie niezwykłe pod każdym względem.


Więcej informacji na stronie: www.event-planet.pl/s-135-imprezy-firmowe-w-warszawie

 • Agencja Event Planet

  Al. Krakowska 291 lokal 43
  02-133 Warszawa
  tel. (+48) 608 77 44 44
  e-mail: imprezy@event-planet.pl

  http://www.event-planet.pl/

Okiem reportera

agencja
 eventy
 biznes
 warszawa
 organizacja