Więcej na ten temat

 • CBOS: Ponad 50 proc. Polaków za aktywną rolą państwa na gospodarce

  Ponad połowa ankietowanych Polaków opowiada się za aktywną rolą państwa na gospodarce - wynika z badania CBOS "Rola państwa na gospodarce". Ponad 50 proc. respondentów uważa też, że nasza gospodarka na zbyt małym stopniu oparta był na kapitale krajowym.

 • Niekorzystna dla Polski analiza dotycząca Nord Stream 2

  Jest analiza unijnych prawników dotycząca budowy drugiej nitki Gazociągu Północnego, która - jak komentują dyplomaci z naszego regionu - był niekorzystna dla krajów sprzeciwiających się tej inwestycji, na tym Polski. Polskie Radio dowiedziało się nieoficjalnie, że z dokumentem poświęconym Nord Stream 2, który ma tłoczyć gaz z Rosji do Niemiec dalej do Europy, zapoznali się ambasadorowie państw członkowskich.

 • Firma Pirelli, wyceniana na 6,5 mld euro, na czwartek wraca na giełdę

  Włoska firma oponiarska Pirelli wyceniła ofertę publiczną swych akacji na 6,5 euro za sztukę, co oznacza wartość firmy na poziomie 6,5 mld euro - podała agencja AP. Włoski producent od czwartku będzie znów notowany na mediolańskiej giełdzie.

 • Ponad 50 nowych lub zmodernizowanych pociągów Polregio do końca 2018 r.

  Do końca 2018 r. Przewozy Regionalne oddadzą do użytku ponad 50 zmodernizowanych lub nowych pojazdów na barwach Polregio. Przewoźnik przewiduje, że na najbliższych latach spółka będzie potrzebować 238 fabrycznie nowych elektrycznych zespołów trakcyjnych.

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/08/28

Odmierzać czas z tanimi i dobrymi zegarkami

Zbliża się czas Pierwszej Komunii Świętej w wielu domach i na pewno wielu z Was, dorosłych pamięta czasy, gdzie głównym prezentem z okazji tego dnia był zegarek.

Te czasy niestety już minęły i teraz dzieci czekają na bardziej wartościowe prezenty. Jednak są osoby, które pamiętają ową, zegarkową tradycję związaną właśnie z tym dniem i taki właśnie prezent kupują dziecku, które przystępuje do tego sakramentu. Gdzie kupić zegarek na prezent, który przypadnie komuś do gustu? A szczególnie do gustu dziecka. Nie zapomnijmy, że dzieci to już jednak mali dorośli i mają swoje wymagania. Zanim zakupimy ładny zegarek dla dziewczynki lub dla chłopca warto dowiedzieć się co obdarowany lubi: jakie kolory, jaki styl, czy nadal woli bajkowe postacie, czy już jednak woli bardziej dorosły styl. Niby takie mało ważne szczegóły, ale jednak bardzo przesądzą czy prezent się spodoba czy nie. Stylowy i tani zegarek dla chłopca można dostać praktycznie wszędzie, na każdym stoisku w większych centrach handlowych, które ma artykuły dla dzieci. Sam mam takie centrum i wiem, że takie zegarki tam bym właśnie znalazł. Jasne, że można wydać ogromną kwotę na taki zegarek ale czy jest sens? Zresztą nie wszystkich stać na kupowanie takich drogich prezentów i dlatego można zaopatrzyć się w tańsze wersje, które na pewno przypadną dziecku do gustu. Wystarczy tylko się odpowiednio rozejrzeć a na pewno znajdziemy miejsce z takimi zegarkami. Może ktoś z naszych znajomych będzie nam mógł polecić sklep z takimi artykułami? Zegarek to idealny prezent, który nadaje się na ten jakże ważny majowy dzień, ale nie tylko. Nie musimy na święta naszych dzieci inwestować w markowe sprzęty. Zegarek ze sklepu tanizegarek.pl to taki prezent, który zawsze będzie na czasie.

Okiem reportera

hobby
rozrywka
czas wolny
elektronika
zabawki
zegarki