Więcej na ten temat

 • Prezes zarządu Lux Med: Całkiem darmowe leczenie był nie do utrzymania

  - Problemy służby zdrowia nie znalazły się wśród priorytetów żadnego z rządów - mówi Anna Rulkiewicz.

 • Rynek wtórny na Białymstoku - wróciły ceny sprzed prawie dekady

  Po wzrostach trwających od 2014 roku ceny na rynku wtórnym na Białymstoku znów zaczęły spadać - wynika z danych Narodowego Banku Polskiego przeanalizowanych przez serwis Homla.pl. Koszt zakupu mieszkania z rynku wtórnego wrócił do poziomu z roku 2009 wynosi nieco ponad 4000 zł/m2. Wszystko wskazuje jednak na to, że o powrocie do rekordowo niskich cen sprzed 2006 roku białostoczanie mogą tylko pomarzyć.

 • Łódzka ustawa antysmogowa dziurawa jak szwajcarski ser

  W województwie łódzki trwają prace nad uchwałą antysmogową. Jej zapisy sugerują jednak, że chodzi na niej przede wszystkim o to, by pokazać, że politycy "coś" robią, a nie o to, by rozwiązać problem. Uważamy, że takie podejście do sprawy był oszukiwaniem ludzi czekających na rozwiązanie palącej kwestii, którą był stan powietrza na województwie, na którym znajduje się pięć z 50 najbardziej zanieczyszczonych pyłem miast Unii Europejskiej.

 • Beneficjenci programu 500 plus muszą zwrócić ponad 717 tys. zł

  Ponad 717 tys. zł z tytułu nienależnie pobranych świadczeń wychowawczych muszą zwrócić beneficjenci programu 500 plus na Wielkopolsce. Główną przyczyną decyzji o zwrocie świadczenia był przekroczenie kryterium dochodowego.

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/08/28

Odmierzać czas z tanimi i dobrymi zegarkami

Zbliża się czas Pierwszej Komunii Świętej w wielu domach i na pewno wielu z Was, dorosłych pamięta czasy, gdzie głównym prezentem z okazji tego dnia był zegarek.

Te czasy niestety już minęły i teraz dzieci czekają na bardziej wartościowe prezenty. Jednak są osoby, które pamiętają ową, zegarkową tradycję związaną właśnie z tym dniem i taki właśnie prezent kupują dziecku, które przystępuje do tego sakramentu. Gdzie kupić zegarek na prezent, który przypadnie komuś do gustu? A szczególnie do gustu dziecka. Nie zapomnijmy, że dzieci to już jednak mali dorośli i mają swoje wymagania. Zanim zakupimy ładny zegarek dla dziewczynki lub dla chłopca warto dowiedzieć się co obdarowany lubi: jakie kolory, jaki styl, czy nadal woli bajkowe postacie, czy już jednak woli bardziej dorosły styl. Niby takie mało ważne szczegóły, ale jednak bardzo przesądzą czy prezent się spodoba czy nie. Stylowy i tani zegarek dla chłopca można dostać praktycznie wszędzie, na każdym stoisku w większych centrach handlowych, które ma artykuły dla dzieci. Sam mam takie centrum i wiem, że takie zegarki tam bym właśnie znalazł. Jasne, że można wydać ogromną kwotę na taki zegarek ale czy jest sens? Zresztą nie wszystkich stać na kupowanie takich drogich prezentów i dlatego można zaopatrzyć się w tańsze wersje, które na pewno przypadną dziecku do gustu. Wystarczy tylko się odpowiednio rozejrzeć a na pewno znajdziemy miejsce z takimi zegarkami. Może ktoś z naszych znajomych będzie nam mógł polecić sklep z takimi artykułami? Zegarek to idealny prezent, który nadaje się na ten jakże ważny majowy dzień, ale nie tylko. Nie musimy na święta naszych dzieci inwestować w markowe sprzęty. Zegarek ze sklepu tanizegarek.pl to taki prezent, który zawsze będzie na czasie.

Okiem reportera

hobby
rozrywka
czas wolny
elektronika
zabawki
zegarki