Więcej na ten temat

 • Akcje Poczty Polskiej, PKP PERN-u nie będą wystawione na sprzedaż?

  Poczta Polska, PERN Polskie Koleje Państwowe trafią na listę spółek, których akcje nie będą mogły podlegać zbyciu przez Skarb Państwa - zakłada projekt nowelizacji ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym. Projekt zmienia i m.in. zasady wynagradzania członków Rady ds. spółek.

 • Exatel rozbuduje największą sieć światłowodową państwa

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Administracji przedłużyło z końcem września zawartą 3 lata temu z firmą Exatel umowę na operowanie siecią OST 112, do której podpięte są kluczowe dla Polaków systemy bezpieczeństwa, m.in. numer alarmowy 112.

 • Polska liderem na produkcji owocowo-warzywnej

  Polska był szóstym, pod względem wartości, producentem owoców warzyw na UE-28. Jednak z uwagi na znaczny udział owoców warzyw kierowanych do przetwórstwa, zajmuje także czołowe miejsce na produkcji przetworów owocowo-warzywnych - wynika z najnowszego raportu PKO Banku Polskiego.

 • Bez porozumienia płacowego na Tesco

  Związek zawodowy Solidarność Tesco Polska nie doszły do porozumienia na sprawie wynagrodzeń na roku finansowym 2017. Strony wyczerpały wszystkie etapy poprzedzające strajk.

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/08/02

Muzyka na weselu

Chcąc zorganizować wspaniałe i niezapomniane wesele powinniśmy zadbać o wiele elementów, które koniecznie muszą składać się w jedną, w pełni spójną całość.

Poza wszelkimi kwestiami związanymi z wyborem kościoła, sukni, odpowiedniej fryzury, sali, a także cateringu, bardzo ważny jest zespół muzyczny na wesele. Redakcja naszego portalu może polecić kilka bardzo ciekawych repertuarowo zespołów weselnych, m.in. Nicky, Zespół Muzyczny OM, Los Diablos czy Kapela Grochowska. To od zespołu muzycznego bowiem będzie zależeć to, jak bawić się będą nasi goście. Dlatego też wybór grupy powinien przebiegać w sposób jak najbardziej przemyślany.

Przede wszystkim powinniśmy zadbać o to, aby grana muzyka na weselu odpowiadała naszym gustom. Jest to bowiem nasz ważny dzień, dlatego wszystko powinno się zgadzać. Repertuar grupy muzycznej możemy przedyskutować z ich członkami. Wiele zespołów jest na tyle elastyczne, że nie widzą oni problemu w dostosowaniu katalogu granych przez siebie piosenek do naszych wymagań czy próśb. Zawsze ważny jest dobór odpowiedniej piosenki, która będzie grana podczas pierwszego tańca państwa młodych. Najczęściej jest ona szczególna dla pary, w związku z czym dobry zespół powinien dać możliwość jej odegrania. Gdy jest to niemożliwe, zawsze można odtworzyć ją z płyty.

Niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem jest również zaangażowanie lidera zespołu w przeprowadzanie wielu gier i zabaw, które będą miały za zadanie rozruszać zaproszonych przez nas gości. Wciela się on wtedy w rolę wodzireja, który zabawia wszystkie osoby.

Oczywiście zakres świadczonych usług determinowany jest przez ilość gotówki, którą dysponujemy. Stawka za występ podczas imprezy weselnej zmienia się z roku na rok, dlatego trudno przewidzieć, ile będzie musieli wydać na organizację zabawy. Zawsze istnieje możliwość skorzystania z zespołu "z polecenia" bliskiej osoby, co może wiązać się ze zniżkami.

 • Zespół Muzyczny OM

  Zespół Muzyczny OM
  ul. Grodziska 17a/5
  60-363 Poznań
  tel. kom. 511 960 333
  tel. kom. 604 444 296
  e-mail: biuro@muzyka-om.pl

  http://www.muzyka-om.pl

Okiem reportera

hobby
rozrywka
czas wolny
muzyka