Więcej na ten temat

 • Sondaż: Większość Szwajcarów przeciwna zniesieniu abonamentu rtv

  59 proc. Szwajcarów nie chce zniesienia obowiązkowego abonamentu radiowo-telewizyjnego, o czym zadecydować ma wyznaczone na 4 marca referendum - poinformowały na piątek szwajcarskie media powołując się na wyniki sondażu koncernu prasowego Tamedia.

 • Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

  Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

 • Elektrownia jądrowa będzie budowana

  Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

 • Czerwińska ministrem finansów. Emilewicz ministrem przedsiębiorczości technologii

  We wtorek prezydent powołał Teresę Tatianę Czerwińską na stanowisko ministra finansów. Od 7 czerwca 2017 r. Czerwińska pełniła funkcję podsekretarza stanu na Ministerstwie Finansów. Nowa minister urodziła się na 1974 roku na Dyneburgu na Łotwie (wtedy ZSRR).

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/08/02

Muzyka na weselu

Chcąc zorganizować wspaniałe i niezapomniane wesele powinniśmy zadbać o wiele elementów, które koniecznie muszą składać się w jedną, w pełni spójną całość.

Poza wszelkimi kwestiami związanymi z wyborem kościoła, sukni, odpowiedniej fryzury, sali, a także cateringu, bardzo ważny jest zespół muzyczny na wesele. Redakcja naszego portalu może polecić kilka bardzo ciekawych repertuarowo zespołów weselnych, m.in. Nicky, Zespół Muzyczny OM, Los Diablos czy Kapela Grochowska. To od zespołu muzycznego bowiem będzie zależeć to, jak bawić się będą nasi goście. Dlatego też wybór grupy powinien przebiegać w sposób jak najbardziej przemyślany.

Przede wszystkim powinniśmy zadbać o to, aby grana muzyka na weselu odpowiadała naszym gustom. Jest to bowiem nasz ważny dzień, dlatego wszystko powinno się zgadzać. Repertuar grupy muzycznej możemy przedyskutować z ich członkami. Wiele zespołów jest na tyle elastyczne, że nie widzą oni problemu w dostosowaniu katalogu granych przez siebie piosenek do naszych wymagań czy próśb. Zawsze ważny jest dobór odpowiedniej piosenki, która będzie grana podczas pierwszego tańca państwa młodych. Najczęściej jest ona szczególna dla pary, w związku z czym dobry zespół powinien dać możliwość jej odegrania. Gdy jest to niemożliwe, zawsze można odtworzyć ją z płyty.

Niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem jest również zaangażowanie lidera zespołu w przeprowadzanie wielu gier i zabaw, które będą miały za zadanie rozruszać zaproszonych przez nas gości. Wciela się on wtedy w rolę wodzireja, który zabawia wszystkie osoby.

Oczywiście zakres świadczonych usług determinowany jest przez ilość gotówki, którą dysponujemy. Stawka za występ podczas imprezy weselnej zmienia się z roku na rok, dlatego trudno przewidzieć, ile będzie musieli wydać na organizację zabawy. Zawsze istnieje możliwość skorzystania z zespołu "z polecenia" bliskiej osoby, co może wiązać się ze zniżkami.

 • Zespół Muzyczny OM

  Zespół Muzyczny OM
  ul. Grodziska 17a/5
  60-363 Poznań
  tel. kom. 511 960 333
  tel. kom. 604 444 296
  e-mail: biuro@muzyka-om.pl

  http://www.muzyka-om.pl

Okiem reportera

hobby
rozrywka
czas wolny
muzyka