Muzyka

Planowanie wesela

Skojarzone z tym artykułem: muzyka, ślub, wesele, zespół

Planowanie wesela

(...) Planowanie wesela to dopiero nie lada wyzwanie. Jeżeli jest to przed Wami, to należy Wam chyba w pierwszej kolejności złożyć gratulacje. W końcu ślub oraz wesele to wielka zmiana w Waszym życiu. Przede wszystkim jednak oznacza to, ze w końcu znaleźliście tą jedyną wymarzoną osobę, z którą spędzicie wszystkie swoje dni, do końca życia. Czekają Was same radosne chwile, bo życie w parze jest (...)

Dodany przez Jagna Koczan | 2017/09/26

Przepis na udane wesele

Skojarzone z tym artykułem: muzyka, ślub, wesele, zespół, zespół weselny

Przepis na udane wesele

(...) Organizacja przyjęcia weselnego nie jest prostym zadaniem. Ślub to najważniejszy dzień w naszym życiu, dlatego chcemy by był perfekcyjny. Na parę młodą spada więc wiele decyzji, które mają zapewnić gościom niezapomnianą zabawę. Od tego jakie miejsce i atrakcje wybierzemy, zależy czy przyjęcie będzie można zaliczyć do udanych, czy raczej niezbyt ciekawych. Po zaplanowaniu całej ceremonii zaślubin, (...)

Dodany przez Jagna Koczan | 2017/08/28

Muzyka na weselu

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, muzyka, rozrywka

Muzyka na weselu

(...) katalogu granych przez siebie piosenek do naszych wymagań czy próśb. Zawsze ważny jest dobór odpowiedniej piosenki, która będzie grana podczas pierwszego tańca państwa młodych. Najczęściej jest ona szczególna dla pary, w związku z czym dobry zespół powinien dać możliwość jej odegrania. Gdy jest to niemożliwe, zawsze można odtworzyć ją z płyty.Niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem jest również zaangażowanie lidera zespołu w przeprowadzanie wielu gier i zabaw, które będą (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/08/02