Więcej na ten temat

 • W sobotę sklepy będą zamknięte. Powodem Święto Trzech Króli

  Planujecie duże zakupy na ten weekend? Zapominalskim przypominamy - jutro zamknięte będą supermarkety, hipermarkety, galerie handlowe oraz inne sklepy zatrudniające pracowników na umowę o pracę. Powodem był Święto Trzech Króli.

 • Coraz mniej polskich rodzin żyje na skrajnym ubóstwie

  W Polsce obniżył się odsetek osób żyjących na skrajnym ubóstwie, zwłaszcza na rodzinach wielodzietnych. Na przestrzeni 2016 roku niemalże jedna trzecia rodzin, na których był przynajmniej troje dzieci, wyszła ze skrajnego ubóstwa, na którym była jeszcze rok wcześniej.

 • Polska Grupa Górnicza została spółką akcyjną

  Działająca dotąd jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Grupa Górnicza (PGG) był teraz spółką akcyjną. na piątek katowicki sąd rejonowy wpisał przekształcenie firmy do Krajowego Rejestru Sądowego - podał rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

 • Amerykański Senat liberalizuje prawo podatkowe

  Amerykański Senat głosami republikańskiej większości po wielogodzinnej debacie przyjął na sobotę nad ranem czasu miejscowego ustawę o reformie systemu podatkowego. na listopadzie swoją wersję ustawy o reformie systemu podatkowego przyjęła Izba Reprezentantów.

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/10/23

Multimedialne wnętrza

Nowoczesna technologia już dawno wkroczyła do wnętrz samochodów.

Już od dawna niezwykle popularne stały się czujniki parkowania i różnego rodzaju stacje multimedialne montowane w samochodach. Zbudowanie i wyposażenie samochodu w sprzęt car audio samodzielnie jest dzisiaj bardzo trudne i wymaga wiele umiejętności. Dlatego na rynku dostępne są przeróżne przykłady takiego sprzętu, który po zakupie możemy samodzielnie wmontować do starszego typu samochodu. Nowe modele wyjeżdżające prosto z salonu mają wmontowane przeróżne cuda i nowości technologiczne. Stacja multimedialna do samochodu to dzisiaj urządzenie, do którego podłączamy nasze telefony, Ipody czy Iphony. To urządzenie posiadające RDS i inne jeszcze nowości techniczne. Dzięki takiej stacji możemy odsłuchiwać bardzo dobrej jakości muzykę, możemy ją nagrywać. Podłączone do monitora kamery sprawiają, że doskonale widzimy pole manewru dookoła samochodu. 
Wmontowane w samochód czujniki parkowania sprawiają, że parkujemy bez przykrych niespodzianek. Odpowiednie czujniki parkowania to odpowiednie sensory współpracujące razem z monitorem LCD, na którym widzimy wszelkie niedogodności, które powinniśmy ominąć. Nowości techniczne wmontowane do nowego modelu każdego auta, wyjeżdżającego z salonu to nie tylko ciekawostki ale i gadżety bardzo ułatwiające nam życie. 
Rozwój techniki i jej postęp idzie wciąż do przodu, dlatego coraz to nowsze modele mają wmontowane coraz to ciekawsze akcesoria. Możliwości tych różnych nowinek są ogromne i bardzo ułatwiają życie osób prowadzących taki nowoczesny samochód, który jest naszpikowany nowinkami techniki.
Wybierz sprzęt ze strony: https://radiocar24.pl/stacje-multimedialne

Okiem reportera

sprzęt car audio
czujniki parkowania
stacja multimedialna do samochodu