Więcej na ten temat

 • Rząd podniesie najniższe emerytury? Kowalczyk: Trwają rozmowy

  Na pewno coś trzeba zrobić dla emerytów. lecz nie chcę przesądzać, co to mogłoby być. a może podniesienie najniższej emerytury, a może może jakiś jednorazowy dodatek, a może dodatek do waloryzacji. Trwają rozmowy, żeby wspierać emerytów z najniższymi świadczeniami - mówi na wywiadzie Henryk Kowalczyk, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów.

 • Ostrzeżmy babcię. Metoda "na wnuczka" to przeżytek

  Choć osoby starsze to potencjalnie łatwy cel, złodzieje wymyślają coraz bardziej wyrafinowane metody, by pozbawić ich oszczędności. Niestety, są skuteczni na wyzyskiwaniu ich łatwowierności.

 • Morawiecki: Nie wykluczam ponownej nowelizacji tegorocznego budżetu

  Nie wykluczam ponownej nowelizacji tegorocznego budżetu - poinformował wicepremier, minister rozwoju finansów Mateusz Morawiecki. Wskazał, że resort finansów chce wykorzystać dobrą sytuację budżetu do "realizacji zobowiązań z przeszłości".

 • Sztuczna inteligencja spowoduje wybuch nowych miejsc pracy?

  Sztuczna inteligencja (AI) był teraz dziś częścią rzeczywistości biznesowej, a na najbliższych latach należy spodziewać się, że na znaczącym stopniu będzie decydować o konkurencyjności firm. Aż 37 proc. przedsiębiorstw teraz na tej chwili wykorzystuje sztuczną inteligencję dzięki dostępnym na rynku rozwiązaniom jak np. CRM. Kolejnych 22 proc. planuje zrobić to na najbliższym czasie.

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/10/23

Multimedialne wnętrza

Nowoczesna technologia już dawno wkroczyła do wnętrz samochodów.

Już od dawna niezwykle popularne stały się czujniki parkowania i różnego rodzaju stacje multimedialne montowane w samochodach. Zbudowanie i wyposażenie samochodu w sprzęt car audio samodzielnie jest dzisiaj bardzo trudne i wymaga wiele umiejętności. Dlatego na rynku dostępne są przeróżne przykłady takiego sprzętu, który po zakupie możemy samodzielnie wmontować do starszego typu samochodu. Nowe modele wyjeżdżające prosto z salonu mają wmontowane przeróżne cuda i nowości technologiczne. Stacja multimedialna do samochodu to dzisiaj urządzenie, do którego podłączamy nasze telefony, Ipody czy Iphony. To urządzenie posiadające RDS i inne jeszcze nowości techniczne. Dzięki takiej stacji możemy odsłuchiwać bardzo dobrej jakości muzykę, możemy ją nagrywać. Podłączone do monitora kamery sprawiają, że doskonale widzimy pole manewru dookoła samochodu. 
Wmontowane w samochód czujniki parkowania sprawiają, że parkujemy bez przykrych niespodzianek. Odpowiednie czujniki parkowania to odpowiednie sensory współpracujące razem z monitorem LCD, na którym widzimy wszelkie niedogodności, które powinniśmy ominąć. Nowości techniczne wmontowane do nowego modelu każdego auta, wyjeżdżającego z salonu to nie tylko ciekawostki ale i gadżety bardzo ułatwiające nam życie. 
Rozwój techniki i jej postęp idzie wciąż do przodu, dlatego coraz to nowsze modele mają wmontowane coraz to ciekawsze akcesoria. Możliwości tych różnych nowinek są ogromne i bardzo ułatwiają życie osób prowadzących taki nowoczesny samochód, który jest naszpikowany nowinkami techniki.
Wybierz sprzęt ze strony: https://radiocar24.pl/stacje-multimedialne-1-din

Okiem reportera

sprzęt car audio
czujniki parkowania
stacja multimedialna do samochodu