Czas wolny

Fotografie rodzinne

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, rozrywka

Fotografie rodzinne

(...) Fotoksiążki to dzisiaj jeden z ciekawszych pomysłów na prezent. W czasach gdy codziennie robimy kilkanaście do kilkudziesięciu zdjęć najdrobniejszych wydarzeń, jak posiłek, strój dnia, czy kubek kawy, takie pamiątki z jednej strony tracą na wartości, z drugiej - jeśli wybierzemy najlepsze zdjęcia, z wydarzeń, które naprawdę chcemy wspominać - są bardzo dobrym sposobem na zachowanie pamięci o udanych wakacjach, spotkaniach z rodziną, czy znajomymi.Fotoalbumy (zobacz jak wyglądają na to dzisiaj z jednej strony przeszłość, w końcu mamy ramki cyfrowe i zupełnie inaczej przechowujemy dzisiaj zdjęcia, jednak fotoksiążki wciąż wiele osób chce posiadać i uznaje to za najlepszy sposób (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/09/12

Odmierzać czas z tanimi i dobrymi zegarkami

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, elektronika, hobby, rozrywka, zabawki, zegarki

Odmierzać czas z tanimi i dobrymi zegarkami

(...) Zbliża się czas Pierwszej Komunii Świętej w wielu domach i na pewno wielu z Was, dorosłych pamięta czasy, gdzie głównym prezentem z okazji tego dnia był zegarek. Te czasy niestety już minęły i teraz dzieci czekają na bardziej wartościowe prezenty. Jednak są osoby, które pamiętają ową, (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/08/28

Muzyka na weselu

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, muzyka, rozrywka

Muzyka na weselu

(...) Chcąc zorganizować wspaniałe i niezapomniane wesele powinniśmy zadbać o wiele elementów, które koniecznie muszą składać się w jedną, w pełni spójną całość. Poza wszelkimi kwestiami związanymi z wyborem kościoła, sukni, odpowiedniej fryzury, sali, a także cateringu, bardzo ważny jest zespół muzyczny na wesele. Redakcja naszego portalu może polecić kilka bardzo ciekawych repertuarowo zespołów weselnych, m.in. Nicky, Zespół Muzyczny OM, Los Diablos czy Kapela Grochowska. (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/08/02

W zdrowym ciele zdrowy duch

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, rozrywka, sport, zdrowie

W zdrowym ciele zdrowy duch

(...) Na całym świecie prawie 60% osób zmaga się z otyłością. Związana jest one przede wszystkim z utrzymywaniem nieprawidłowej diety, ale także z brakiem aktywności fizycznej. Na problemy z nadwagą narzekają w głównej mierze osoby, które wykonują siedzącą pracę. Przebywanie przez dłuższy czas w bezruchu przyczynia (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/07/13

Impreza firmowa i wyjazd integracyjny w jednym

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, imprezy, rozrywka

Impreza firmowa i wyjazd integracyjny w jednym

(...) Zorganizowanie imprezy z grupą znajomych to zwykle nietrudna i dość przyjemna sprawa. Wszystko wygląda jednak nieco inaczej, gdy w grę wchodzą eventy firmowe. Z uwagi na większą liczbę osób, trudniej jest wszystko przygotować. Do tego dochodzi kwestia preferencji uczestników – jest to przecież grupa zupełnie różnych ludzi (często nawet niezbyt dobrze się znających) o całkiem innych upodobaniach i potrzebach. Często więc w takiej (...)

Dodany przez Marcin Szybilski | 2017/03/13

Dobra impreza dla pracowników

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, rozrywka

Dobra impreza dla pracowników

(...) Każdy właściciel firmy wie, że o pracowników trzeba dbać. Bo zadowolony pracownik to taki, który też lepiej pracuje i efektywniej wykonuje swoje obowiązki. Jednym ze sposobów na podziękowanie firmowej ekipie za oddanie i ich ciężką pracę jest urządzenie imprezy. Jednak jak zorganizować udany event? Warto zadbać o kilka spraw. Przede wszystkim często lepiej powierzyć to zadanie firmie zewnętrznej, która wie, na czym polega efektywna organizacja imprez firmowych. W ten sposób na pewno uda się zadbać o to, by każdy był zadowolony. Miłym gestem jest umożliwienie pracownikom zabrania na wydarzenie (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2017/01/29

Profesjonalne kursy na instruktora pilates

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, rozrywka, sport

Profesjonalne kursy na instruktora pilates

(...) Metoda Pilates jest treningiem opracowanym na początku XX wieku przez Niemca Josefa Humbertusa Pilatesa. Jest to system ćwiczeń fizycznych, których celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. System Pilates będący połączeniem baletu, jogi i ćwiczeń izometrycznych przyczynia się wzmocnienia różnych rodzajów grup mięśniowych, bez ich nadmiernego rozbudowania i bez odciążania kręgosłupa. Poprawia się postawa ciała, elastyczność mięśni, oddech, samopoczucie (...)

Dodany przez Marcin Szybilski | 2016/08/20

Moda na zdrowy tryb życia

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, fitness, hobby, rozrywka, ruch, sport, zdrowie

Moda na zdrowy tryb życia

(...) Obecnie zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie jest w modzie. Stąd też powstają sieci klubów fitness jak Fitness Academy Blogi na ten temat cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W tej kwestii na czoło wysuwają się dwie kobiety, Anna (...)

Dodany przez Ewa Wartka | 2016/01/11

Zatrzymanie chwili

Skojarzone z tym artykułem: chrzest, czas wolny, fotografia, hobby, rozrywka, ślub

Zatrzymanie chwili

(...) przeciwnie, stanowią element trudny i przykry, stają się nieoczekiwanie długie, nawet jeśli trwają w rzeczywistości ułamek sekundy. Taka tendencja wynika przede wszystkim ze specyfiki pojmowania czasu w kontekście naszych odczuć w jego kierunku.Dlatego też kiedy tylko mamy okazję, staramy się uwieczniać piękne chwile w postaci fotografii i (...)

Dodany przez Jagna Koczan | 2016/01/01

Spersonalizowana fotoksiążka ślubna

Skojarzone z tym artykułem: czas wolny, hobby, rozrywka

Spersonalizowana fotoksiążka ślubna

(...) Zwykle wesele i ślub kojarzą się z mnóstwem prezentów dla młodej pary. A co mogą podarować zaproszonym na ceremonię gościom sami świeżo upieczeni małżonkowie? Oczywiście odpowiedź jest tylko jedna - piękny album ze ślubnymi fotografiami! Wszyscy wprost uwielbiamy wspominać najważniejsze oraz najpiękniejsze chwile - wydarzenia z naszego życia, jak też z życia naszych bliskich. Warto podzielić się weselnymi wspomnieniami z rodziną i przyjaciółmi, (...)

Dodany przez Marcin Szybilski | 2015/04/27